Motorlu Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Milenyum Kurye

Motorlu Kurye olarak Milenyum Kurye bünyesinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Uzun yıllardır kurye hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu alanda en iyisi olduğu konusunda son derece iddialıdır.

Yaklaşık bir yıldır tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de covid-19 pandemisi ile yoğun mücadele edilmektedir. Yaşanan bu olağanüstü süreç insanların ve işletmelerin kurye hizmeti ihtiyacını artırmıştır. Bu kapsamda firmamız müşteri memnuniyetini tüm değerlerin üzerinde tutarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Milenyum Kurye Seçenekleri

Motorlu Kurye

Firmamız bünyesinde tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik seçenekler mevcuttur. Moto Kurye olarak en uygun kurye seçeneğini en iyi fiyat garantisi ile müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz Kurye seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

 • Günün her saatinde talep edebileceğiniz gece kurye hizmeti,

 • Motorlu kurye hizmeti,

 • Özellikle yağışlı havalar ve kaba malzemeler için kullanılan arabalı kurye hizmeti,

 • VIP kurye,

 • Express kurye,

 • Uçak kurye,

 • Toplu dağıtım,

 • Kurye kiralama.

Yukarıda sayılan kurye seçeneklerini incelemeyi müteakip müşteri temsilcimizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Milenyum kurye bünyesinde hizmet verdiğimiz kurye seçeneklerinin ortalama teslimat süreleri aşağıdaki gibi uygulanmaktadır.

Normal ya da standart kurye gönderi süresi: 120-180 dk. arasında

VIP kurye gönderimi : 30-60 dk. arasında

Express kurye gönderi : 60-120 dk. arasında teslimat gerçekleştirilir.

Motorlu Kuryenin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Kurye denildiğinde genellikle akıllara motosikletli kuryeler gelir. Kurye sektöründe yaygın olarak kullanılan vasıta da motosiklettir. Özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu stresli şehirlerde vaktin büyük bir bölümü trafikte geçer. Söz konusu tahditten etkilenmemek için bu vasıtalar, gönderi ulaştırılması için çok cazip ulaşım araçlarıdır.

Motosikletlerin yakıt durumunun çok az olduğu da dikkate alındığında düşük maliyetle kurye hizmeti sağlanabilir. Yolda herhangi bir kaza olmadığı sürece gönderileriniz moto kurye‘ler vasıtasıyla kısa sürede adrese teslim edilir.

Neden Arabalı Kurye Tercih Etmeliyim?

Bir kısım durumlarda gönderilerin motosikletler aracılığı ile gönderimi mümkün olamaz. Söz konusu durumlar arasında sayılacakların başında hava durumu ve paketlerin büyüklüğü gelir. Yağışlı havalarda motosikletlerin gönderi dağıtımı için kullanılması son derece risklidir. Ya da gönderilerin motosikletin bagaj kısmına sığmayacak kadar büyük olması durumunda arabalı kuryeler tercih edilmelidir.

Her ne kadar arabalı kurye‘ler aracılığı ile ulaştırılan gönderiler trafik gibi tahditlerden etkilense de emniyetli şekilde ulaştırılması sağlanır.

Gece Kurye Seçeneği Ne Gibi Avantajlar Barındırır?

Gerek bireysel gerekse de kurumsal müşterilerimizin zaman zaman gece şartlarında da kurye ihtiyacı hâsıl olabilir. Hem işletmelerin gece şartlarında da faaliyet göstermesinden hem de bireysel müşterilerin acil ihtiyaçları neticesinde gece kurye gerekir.

7/24 gece kurye hizmetinden istifade edebilirsiniz. İstediğiniz saat kuryelerimiz ihtiyacınızı karşılamak için adresinize gönderilecek ve görevini en iyi şekilde yapacaktır. Gece şartlarında görev yapan kuryeler de gündüz şartlarında olduğu gibi hızlı ve güvenli teslimat yapabilirler.

Neden Motorlu Kurye Hizmetinden Yararlanmalısınız?

Günümüz dünyasında kurye hizmeti almak için birçok geçerli sebebiniz olabilir. Siz de aşağıdaki nedenlerden dolayı kurye hizmeti almak isteyebilirsiniz.

 • Herhangi bir ürün, zarf ya da paket göndermeniz gerektiğinde yararlanabileceğiniz en kolay yöntem kurye hizmeti almaktır.

 • Kurye talebiniz için bizi aramanız durumunda en yakın kuryemiz adresinize sevk edilir. Göndermek istediğiniz paket adresinizden alınarak kısa sürede gideceği adrese teslim edilir.

 • Herhangi bir dış etkenden etkilenmeden gönderinizi hızlı şekilde göndermek istiyorsanız çözümü Milenyum Kurye’de arayabilirsiniz.

 • Mesai saatleri dışında da kurye hizmeti vermeye devam ediyoruz. Firmamızdan 7/24 kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 • Kurye görevlilerimiz son derece güvenilir ve profesyonel kişilerden oluşur. Gönderilerinizi içiniz rahat bir şekilde kurye personelimize emanet edebilirsiniz.

 • Kurye personelimiz gönderileri imza karşılığı teslim alır ve yine imza karşılığı teslim eder. Bu kapsamda oluşabilecek olumsuzluklara karşı gerekli tedbirin alındığını yazılı olarak da teyit ediyoruz.

Kurye Kiralama Nedir?

Kurye KiralamaFirma politikamız gereği kurye kiralama konusunda en iyisini siz değerli müşterilerimize sunma gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda müşterilerimize yukarıda sayılan kurye seçeneklerinin yanında Kurye Kiralama hizmeti de veriyoruz. Kurye kiralama hizmetini bireysel müşterilerden ziyade işletmeler tercih etmektedir.

Uzun dönemdir sektör içerisinde gerekli tecrübeyi kazanmış olan firmamız gerekli teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi hizmeti vermeye çalışır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliye tecrübesi olan kurye ekibimizden ihtiyaç duymanız halinde kurye kiralama imkânından da yararlanabilirsiniz. Söz konusu hizmetten yararlanmak için bizimle web sitemizdeki irtibat numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Milenyum kurye‘den alacağınız kurye kiralama hizmetinde kurye ekibimizin tüm sorumluluğu firmamıza aittir. Firmamız ve işletmenizin üzerinde duracağı tüm hususlar sözleşmeye dökülerek gerekli sözleşme hazırlanır. Kuryenin tüm özlük işlemleri firmamız tarafından karşılanmakta, siz kuryeyi işletme hizmetleriniz kapsamında kullanabilirsiniz. Sözleşme kapsamında ortaya konulan sistem ile düşük bir maliyetle işletmenize kurye hizmeti sağlanmış olur.

Kurye sektöründe faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bugüne kadar birçok deneyim ve tecrübeyi süratle işimize aktarıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerinde duyacağınız kurye ihtiyacı için bizi arayabilirsiniz.

Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kurye ile gönderim yapmanın klasik gönderim usullerine göre birçok avantajı vardır. Aşağıda sayılan avantajlar sayesinde bireysel ya da işletme olarak birçok kolaylığa sahip olabilirsiniz.

 1. Kurye ile yapılan gönderimler kısa sürede yerine ulaştırılır. Kurye kullanmanın en büyük avantajı zamandan tasarruftur. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası gönderiler süratle gideceği adrese ulaştırılır.

 2. VIP kurye, acil kurye, gece kurye gibi hizmetler sayesinde günün her saatinde dilediğiniz şekilde kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle gece saatlerinde ihtiyaç duyulacak acil gönderiler süratle adrese ulaştırılabilir. Örnek vermek gerekirse yaşlıların acil ilaç ihtiyacı kapsamında bu hizmet büyük avantaj olabilir.

 3. Milenyum kurye bünyesinde yapılan tüm gönderimler bütçe dostu fiyatlarla yapılır. Aynı zamanda güvenli ekibimize gönül rahatlığı ile gönderileri emanet edebilirsiniz.

 4. İşletme olarak kurye kiralama hizmetinden istifade ederek işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürebilirsiniz.

 5. Gerek gönderilerin niteliğine, gerekse de şehir içi trafiğine uygun olarak araç belirlemesi yapabilir, arabalı ya da moto kurye hizmeti alabilirsiniz.

 6. Firmamız bünyesinde çalışan kurye personeli araçların niteliklerine uygun olarak gerekli yeterliliğe sahiptir. Gerek sürücü ehliyetleri gerekse de aldıkları eğitimler yaptıkları işe uygun niteliktedir. İnsan ilişkileri konusunda eğitimli olan personelimiz ile gerekli verimi alacağınıza emin olabilirsiniz.

Uçak Kurye Nedir?

Milenyum kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz çok özel avantajlardan biri de uçak kurye hizmetidir. Uçak kurye hizmeti, son dönemde yoğun trafik ve insanların işlerini süratle halletme ihtiyacı neticesinde yoğun şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Gönderilerin teslim süresinin yoğun trafik ve diğer etkenler sebebiyle uzamaması için uçak kurye kullanılır.

Havaalanına uçak ile gelen gönderiler firmamız tarafından uçaktan aldırılarak adreslere dağıtılır. Motorla taşınması mümkün olmayan ebattaki paket ve kaba malzemeler arabalı kuryeler aracılığı ile adreslere teslim edilir.

Uçakla gelen kargolar havaalanının kargo bölümüne teslim edilir. Kargoların dağıtımı bu merkezden yapılır. Söz konusu süreç uygulanırken doğal olarak vakit kaybı ortaya çıkar. Firmamızdan uçak kurye desteği talep ettiğinizde bu süreç ortadan kalkar ve kargolarınız direkt alınarak adrese ulaştırılır. Bu sayede aynı gün gönderilerin ulaştırılması sağlanır.

Firmamızın cazip fiyat avantajı ile müşterilerine sunduğu uçak kurye hizmetinden istifade etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Talepte bulunmanız halinde gönderiniz havaalanından alınarak süratle adresinize teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim