Esenler Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Esenler Kurye

Esenler Kurye, sizin alıcılara gönderdiğiniz paketleri dikkatli ve güvenli bir şekilde gönderdiğiniz kişiye taşıyan kuryelerimizden biridir. Kuryelerimizin önceliği siz müşterilerimizin alıcılara gönderdiği paketlere hasar vermeden, onları güvenli ve dikkatli bir şekilde alıcılara ulaştırmak ve bunu yaparken de siz müşterilerimizi kaygılandırmadan, sizi rahat tutmaktır. Firmamız ise sizin alıcılara gönderdiğiniz paketleri istediğiniz gibi gönderebilmeniz için size çeşitli paket gönderme seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden en uygununu seçerek hem alıcınızın hem de kendinizin paket gönderirken daha rahat olmanızı sağlayabilirsiniz. Alıcılara göndermiş olduğunuz paketler, firmamızın siz değerli müşterilerimiz için birçok seçeneğe sahip olan kuryelerimiz tarafından gönderdiğiniz kişilere düzgün bir şekilde iletilmektedir.

Milenyum Kurye Seçenekleri

Esenler KuryeEsenler kurye seçenekleri, siz değerli müşterilerimizin, alıcılara paketleri gönderirken mağdur olmamaları için firmamız tarafından oluşturulan seçeneklerde. Bu seçenekler sayesinde alıcılara göndereceğiniz paketleri çeşitli şekillerde gönderebilirsiniz. Alıcılara göndereceğiniz paketlerin gönderilme şekli ağırlığına, boyuna, gidiş saatine ya da sayısına göre değişmektedir. Siz müşterilerimizin eğer acil bir paket göndermesi gerekiyorsa firmamızın kurye seçenekleri arasında bulunan express kurye tercih edebilirsiniz. Firmamızda bunun gibi başka birçok seçenek de bulunmaktadır. Siz müşterilerimizin alıcılara gönderdiği paketlerin fiyatlarının biraz daha uygun olmasını istendiğinde ise topu kurye talep ederek paketinizi dikkatli bir şekilde götürüp alıcınıza teslim eden kuryemiz sayesinde mutlu olabilirsiniz. İşte firmamızın sahip olduğu Moto Kurye seçenekleri:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Vip kurye
  • Arabalı kurye
  • Uçak kargo
  • Toplu dağıtım
  • Gece kurye

Firmamızın sahip olduğu bu seçenekler ile siz müşterilerimizin alıcılara göndermiş olduğunuz paketler sağlam bir şekilde alıcınızın eline ulaşacaktır. Siz müşterilerimizin ise durumunuza en uygun kuryeyi seçerek, göndermiş olduğunuz paketler hakkında endişelenmeden sağlıklı ve içiniz rahat bir şekilde paketinizi gönderebilirsiniz.

Motorlu Kurye Fiyatları

Esenler kurye fiyatları, siz değerli müşterilerimizin alıcılara göndereceği paketlerin ağırlığı, boyutu, gideceği saati ve gideceği hızı gibi şeylerle değişmektedir. Esenler kurye fiyatları hakkında bilgi almak, firmalarımızın sahip olduğu kuryelerden birini talep etmek ya da firmamız hakkında bilgi edinmek için web sitemizde bulunan iletişim numaranızı kullanabilirsiniz.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim