İzmit Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

İzmit Kurye

İzmit Kurye, firmamız tarafından uzun zamandır verilen profesyonel hizmetlerden biridir. İzmit ile İstanbul arası yaklaşık 100 kilometre kadardır. Şehirler arası kurye talepleriniz için firmamıza başvurabilir avantajlı fiyat tarifelerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul İzmit arası kurye hizmetlerimiz farklı taleplere göre farklılaşmaktadır. Öncelikli olan taleplerinize bağlı olarak verilen kurye hizmetleri arasından size en uygun kurye seçeneğini seçebilirsiniz. Peki kurye seçenekleri nelerdir? İstanbul İzmit arası kurye hizmeti almak için yapmanız gerekenler nelerdir?

Milenyum Motorlu Kurye Hizmetleri

İzmit KuryeMilenyum kurye hizmetleri, ihtiyaca bağlı olarak verilen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının bir sonucu olarak memnuniyet dolu hizmetlerimizden biridir. İstanbul içerisinde ilçeler arasında ve İstanbul ile çevre şehirler arasında verilen kurye hizmetlerimiz ile istediğiniz paketi göndermeniz mümkündür.

Firmamız uzun deneyim ve tecrübeli çalışanları ile kurye hizmeti vermektedir. Verilen her hizmette müşteri memnuniyetini kazanmak hedeflenir. Günümüz dünyasında zaman ve güvenin bir hayli değerli olduğu aşikar. Firmamız bünyesinde çalışan her bir personel bu değerlerin bilincinde olarak hareket etmektedir. Böylece taşınan her paket sanki kendi paketimiz gibi değer görür ve dikkatle taşınır. Taşınan paketlerin hasar görmesi ya da planlanan sürede teslim edilmemesi gibi durumlar ile asla karşılaşmazsınız. Çünkü önceliklerimiz arasında bulunan güvenli hizmet anlayışı nedeni ile böyle sorunlar ortaya çıkmaz.

İstanbul İzmit Arası Kurye Seçenekleri

İzmit Kurye seçenekleri, müşteri taleplerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Araba ile kurye, vip kurye, Express kurye, uçak kurye gibi birbirinden farklı birçok kurye seçeneği bulunur. Her bir kurye seçeneğinin müşteri taleplerine bağlı olarak oluşturulduğu ve güvenli hizmet politikalarımız sayesinde rahatlıkla alabileceğiniz hizmetler bulunmaktadır. Böylece güven içerisinde bütçe dostu hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Sadece İzmit arasında değil aynı zamanda Çorlu, Yalova, Tekirdağ, Bursa gibi başka civar şehirler arasında da verilen  hizmetlerinden faydalanmanız mümkün.

milenyumkurye.com internet adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz…

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim