Beylikdüzü Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Beylikdüzü Kurye Hizmetleri

Beylikdüzü Kurye hizmetleri, İstanbul`da bulunan kurye hizmetlerimizden biridir. Kuryemiz sizin için hızlı ve dikkatli bir şekilde gönderdiğiniz paketleri istediğiniz yere ve kişiye taşıyıp güvenle alıcınıza teslim etmektedir. Kuryemizin önceliği siz müşterilerimizin memnuniyeti olup siz kaygı içerisine düşmeden kargonuzu istediğiniz yere istediğiniz şekilde taşımaktır. Firmamız sizin taleplerinizi karşılamak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Beylikdüzü`ndeki kuryemiz ise gönderdiğiniz pakete hasar vermeden dikkatli bir şekilde alıcınıza ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin gönderdikleri paketlerin ağırlığının ya da gitmesi gereken saatin farklı olmasından dolayı firmamız, müşterilerimize paketlerinin istedikleri gibi göndermeleri için bazı seçenekler sunmuşlardır. Bu seçenekler siz müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve siz müşterilerimizin gönderdiği paketleri istediğiniz gibi göndermek için firmamız tarafından hizmetinize sunulmuştur.

Beylikdüzü Kurye

Milenyum Kurye Seçenekleri

Beylikdüzü kurye seçenekleri, firmamızın sizin memnuniyetiniz için hizmetinize sunduğu seçeneklerle doludur. Bu seçenekleri kullanarak paketlerinizi istediğiniz yere istediğiniz şekilde zihinsel olarak yorulmadan yanda kaygılanmadan gönderebilirsiniz. Sahip olduğunuz paketin ağırlığına, paketin gitmesi gereken saate ya da göndereceğiniz paketi daha uygun fiyata göndermek için firmamızın oluşturmuş olduğu kurye seçeneklerinden en uygununu seçerek kendinizi ve alıcınızı mutlu edebilirsiniz. İşte yukarıda bahsettiğimiz, firmamızın sahip olduğu kurye seçenekleri:

  • Motorlu Kurye
  • Express Kurye
  • Vip Kurye
  • Uçak Kurye
  • Arabalı Kurye
  • Toplu Dağıtım
  • Gece Kurye

Firmamızın amacı sahip olduğu bu kurye seçenekleriyle sizin memnuniyetinizi arttırmaktır.

Motorlu Kurye Fiyatları

Firmamızın sahip olduğu kuryeler sizin göndermiş olduğunuz paketleri bazı özelliklerine göre ayırarak alıcınızı teslim etmektedir. Siz müşterilerimizin alıcıya göndermiş olduğu paketin ağırlığı, büyüklüğü ve bunun gibi birçok nedenden dolayı alıcıya göndermiş olduğunuz paketin fiyatında değişiklik olmaktadır. Aynı şekilde göndermiş olduğunuz bu paketlerin özelliklerinin fiyata yansıması olacağı gibi alıcıya göndermiş olduğunuz paketin gönderilme şeklinin de ödeyeceğiniz tutarı değiştireceğini bilmelisiniz. Mesela vip kuryemiz ile alıcıya göndereceğiniz kargoyu istediğiniz bir gün ve saat belirterek gönderebilirsiniz. Bu gönderme şekliniz ise alıcıya gönderdiğiniz paketin ücretinde değişikliğe neden olacaktır. Kurye talep etmek için ya da firmamız hakkında bilgi edinmek için firmamızın sahip olduğu web sayfasından iletişim hattımıza ulaşabilirsiniz.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim