Beykoz Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Beykoz Kurye

Beykoz kurye talepleri, firmamız tarafından profesyonel olarak karşılanan hizmetler arasında yer almaktadır. Günümüz şartlarında herkes için önemli olan zaman bizim için de büyük önem taşımakta. Böylece gönderici ve alıcıların kısa süreler içerisinde paketler ile ilgili ulaşım işlemlerinin gerçekleştirildiğinden emin olmaları sağlanabilmektedir. İstanbul Beykoz kurye taleplerinin yanı sıra İstanbul’un her yerine kurye gönderimi ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Peki kurye çeşitleri nelerdir? Kurye talep ederken hangi kurye seçilmelidir? Merak edilenler için okumaya devam edebilir ya da kurumsal web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Beykoz Kurye Hizmetleri

Kurye Nedir?

Kurye, gönderici tarafından alıcıya ulaştırılmak üzere hazırlanan ve kurye şirketine teslim edilen paketlerdir. Kuryenin hangi boyutlarda olduğunun ya da ne kadar ağır olduğunun çoğunlukla kurye için sorun teşkil etmediği bilinir. Ancak aşırı büyük boyutlarda ve aşırı ağır olan paketlerin taşınması hususunda kurye şirketi ile özel olarak görüşme gerekir. Gönderi talepleri özellikle Moto Kurye ihtiyaçları genellikle hızlı ulaştırma talebi ile birlikte gelir. Beykoz acil kurye taleplerinin de karşılandığı şirketimiz tarafından taşınan her paket, sanki kendi paketimiz gibi taşınır. Böylece hem güvenli hem de hızlı bir ulaşım süreci gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz. Kurye hizmetleri ile talep ettiğiniz tüm paketleri istediğiniz konuma ulaştırabilirsiniz. Kurye talep ederken talebinize en uygun kurye çeşidini seçerek işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Beykoz Kurye Çeşitleri

Beykoz kurye talepleri Beykoz civarında ve diğer İstanbul’un tüm ilçeleri için firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kurye çeşitleri ise göndericinin talebine göre farklılık gösterebilmektedir. Başlıca kurye çeşitlerimiz; normal kurye, Express kurye, VİP kurye, arabalı kurye, toplu dağıtım, uçak kargo seçeneklerinden oluşmaktadır. Milenyum Kurye’yi 7/24 Tercih edebilirsiniz. Bizlere iletişim Sayfasın da bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Acil Motorlu Kurye talepleriniz için Express kurye seçeneğini seçebilir ya da kuryeniz ile ilgili farklı talepleriniz bulunduğunda V.İ.P. kurye talep edebilirsiniz. Böylece hem güvenilir hizmet alırken hem de taleplerinizi tam olarak karşılayacak kurye seçeneğini seçerek memnuniyeti garantileyebilirsiniz.

Milenyum Kurye : 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

Normal Teslimatlar : 120 – 180 dakika içinde teslim olur.

Express Teslimatlar : 60 – 90 Dakika içinde teslim olur.

V.İ.P Teslimatlar : 30 – 60 Dakika içinde teslim olur.

 

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim