Büyükçekmece Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye, firmamızda bulunan onlarca  kurye hizmetlerinden biridir. Büyükçekmece, İstanbul`da bulunan kalabalık ilçelerimizden olduğundan dolayı kuryelerimiz sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız alıcı memnuniyeti ve alıcı taleplerinin karşılanması gibi önemli konulara öncelik verip bu ve bunun gibi konulara dikkat etmektedir. Bununla birlikte müşteri taleplerini hızlı bir şekilde karşılayan güvenilir ve çeşitli seçeneklere sahip kuryemiz sayesinde içiniz rahat bir şekilde kuryenizi istediğiniz yere istediğiniz şekilde gönderebilirsiniz. Kuryelerinizin ağırlığının, korgolarınızı gönderdiğiniz saatin, kuryelarınızın aciliyetine ve bunun gibi çeşitli nedenlere göre olan kurye seceneklerimiz sayesinde kuryelarınızı daha kolay bir şekilde teslim edebilirsiniz.

Büyükçekmece KuryeMilenyum Kurye Seçenekleri

Büyükçekmece kurye seçenekleri, firmamıza başvuran müşterilerin firmamızdan memnun kalması ve mağdur olmaması için kullandığımız seçeneklerdir.Müşterilerimizin bazıları kuryelarının istediği yere  hızlı bir şekilde gitmesini istediğinden dolayı hızlı kurye tercih ederken bazıları ise  ağır olan kuryelarını göndermek için seçeneklerimiz arasında olan  araçlı kuryelerimizi tercih etmektedirler.Bu ve bunun benzeri durumlarda bulunan müşteriler için firmamızda birçok seçenek bulunmaktadır. İşte firmamızda bulunan kurye seçeneklerimiz:

Yukarıda yer verdiğimiz kurye seçenekleri arasından en uygununu seçerek kuryenuzu daha rahat bir şekilde gönderebilirsiniz. Firmamızda bulunan kurye seçeneklerinden en uygununu seçmeniz hem sizin hem de alıcınız için faydalı olacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi firmamizin önceliği gönderinin sağlıklı ve hızlı bir şekilde müşteri talepleri doğrultusunda alıcı adrese ulaştırılmasıdır. Moto Kurye talep etmek ya da firmamız hakkında bilgi edinmek isterseniz firmamızın kurumsal web sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece KuryeBüyükçekmece Kurye Fiyatları

Büyükçekmece kurye fiyatları, teslim edilmek üzere alınan paketlerin boyutlarına ve seçilen kurye hizmetine göre değişiklik gösterir. Kurye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler sağlayabilirsiniz. Görüşme akabinde  kurye fiyatını öğrenebilir ve doğrudan kurye talebinde bulunabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir adresten almanın rahatlığı içerisinde kurye taleplerinizi karşılamak için bize ulaşın.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim