Sultangazi Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Sultangazi Kurye Hizmetleri

Sultangazi kurye ihtiyaçlarını da karşılamaya yönelik olarak hizmet veren firmamız, ilçe ve çevresindeki müşterilerinin ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayabilmektedir. Sultangazi İstanbul’un nüfusu en yoğun ilçelerinden biri olarak bilinirken, bu çevrede yaşayan müşterilerimiz ihtiyaç duydukları kurye hizmetleri için gönül rahatlığı ile Milenyum Kurye’yi tercih edebilmektedir. Genellikle müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hizmet veren firmamız, bu çalışmaları sayesinde yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir. Acil Sultangazi kurye ihtiyacına da en hızlı şekilde yanıt verebilen firmamız, yalnızca Sultangazi’de değil, çevresinde ve diğer ilçelerde de sorunsuz ve güvenilir bir teslimat hizmeti sağlayabilmektedir. Üstelik firmamız bünyesinde sunulan tüm bu hizmetler müşteri memnuniyeti, hızlı ve güvenilir bir teslimata dayalı olurken, aynı zamanda sunulan tüm bu üst düzey hizmetlerde en uygun fiyat garantisi de sağlanabilmektedir.

Sultangazi KuryeMotorlu Kurye Seçenekleri

Sultangazi Kurye ihtiyacı olan müşterileri için pek çok farklı seçenekle hizmet veren firmamız, müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek, memnuniyetini sağlayabilmek ve sorunsuz bir teslimat yapabilmek için pek çok farklı kurye hizmeti sağlamaktadır. Sunulan bu kurye seçenekleri sayesinde müşterilimizin her biri hem ihtiyacına hem de bütçesine uygun bir hizmetten faydalanabilmekte, bu sayede aldığı hizmetten de memnuniyet duyabilmektedir. Firmamız tarafından sunulan kurye seçenekleri ise şunlardır:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Uçak kargo
  • VIP kurye
  • Arabalı kurye
  • Toplu dağıtım
  • Gece kurye

Müşterilerimiz kendisi için sunulan tüm bu kurye seçenekleri arasında ihtiyaç duyduğu takdirde gece kurye ile paketinin gece teslim edilmesini ya da Express kurye ile olabildiğince hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilmektedir. Üstelik firmamız yalnızca Sultangazi ve çevresinde değil, İstanbul’a yakın çevre illere de teslimat hizmeti sağlayabilmektedir.

Öte yandan Milenyum Kurye olarak firmamız hızlı bir teslimatın yanı sıra güvenilir bir teslimat konusunda da hassasiyetle hizmet vermektedir. Dolayısıyla paketinizin herhangi bir problem yaşanmadan güvenli bir şekilde adresine teslim edilmesini de sağlayabilmektedir. Sultangazi acil kurye ihtiyacının karşılanabilmesi açısından hızlı, güvenilir ve kusursuz bir hizmet sunan firmamız, ihtiyaç sahiplerinin gönül rahatlığı ile tercih edebildiği bir firmadır. Sizlerde paketinizin Sultangazi ve çevresine sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede teslim edilmesini isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim