Ümraniye Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Ümraniye Kurye Hizmetleri

Ümraniye Kurye hizmetleri firmamız tarafından düzenli olarak verilen ve tecrübe ile sabit hale gelmiş olan hizmetlerden biridir. Ümraniye, İstanbul’un kalabalık ve etkileşimi kuvvetli olan ilçelerinden biridir. Hayatın bu denli hızlı aktığı her yerde olduğu gibi Ümraniye içerisinde de zaman büyük değer taşıyan kavramlardan biri. Bu nedenle Ümraniye kurye taleplerinde müşteriler tarafından öncelikli sorulan sorulardan biri de “ Kurye ne zaman alıcı adrese ulaşır?” sorusudur. Firmamız talepler doğrultusunda hareket ederek, müşteri memnuniyetini önceleyen kurumsal bir firmadır. Talep ettiğiniz tüm hizmetlere firmamız bünyesinde verilen hizmetlerden size en uygun olanını seçerek sahip olabilirsiniz. Peki Ümraniye Kurye fiyatları nedir? Ümraniye Kurye talebi nasıl yapılır?

Ümraniye Kurye Talep Etmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Ümraniye KuryeÜmraniye Kurye talepleriniz için tek yapmanız gereken firmamıza ait iletişim kanallarına ulaşmak olacaktır. Ümraniye kurye taleplerinizde, hangi kurye seçeneğini talep ettiğinizi belirttikten sonra paket ağırlığı, alıcı adres gibi bilgileri vererek de kurye fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kurye talep ederken kurye seçenekleri arasından size en uygun hizmeti tercih etmeniz gerekir. Eğer gerçekten hızlı bir şekilde ulaşması gereken bir paketiniz bulunuyorsa Ümraniye Express Kurye seçeneğini tercih edebilirsiniz ya da acil kurye talebinde bulunduğunuzu iletişim hattı üzerinden sizlere destek olan müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Kurye talebinde bulunurken paketin belli bir günde alıcı adrese ulaşmasını istiyorsanız bu tarz bilgileri belirtmeniz gerekir. Ayrıca başka diğer birçok kurye hizmeti seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde verilen kurye hizmetlerinin listesini sizler için derledik. İşte verilen kurye hizmetleri:

  • Ümraniye Normal kurye,
  • Ümraniye Express kurye,
  • Ümraniye Vip kurye,
  • Ümraniye uçak kargo,
  • Ümraniye arabalı kurye,
  • Ümraniye toplu dağıtım,
  • Ümraniye gece kurye.

Yukarıda yer alan hizmetler arasından taleplerinize en uygun olan hizmeti seçerek kolaylıkla paketlerinizi istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Ümraniye kurye fiyatları hakkında İletişim hattı üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşarak da detaylı bilgi almanız mümkün.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim