Express Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Express Kurye

Express Kurye ile gönderilerinizi kısa sürede alıcıya teslim etmeye hazırız! Uzun yıllardır sektör içerisinde faaliyet gösteren Milenyum kurye ile her türlü kurye gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Sektörün en iyisi olma anlamında her türlü gayreti sarf eden firmamı tercih ederek aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 • Gönderilerinizin güvenli şekilde, kısa sürede teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Kurye çağırma seçeneğinden istifade ile gönderilerinizin adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin niteliğine uygun vasıtaların kullanılması sağlanır.

 • Müşteri memnuniyeti politikamızın gereği olarak gönderinizin teslim edildiğine yönelik SMS ve e-mail bilgilendirmesi alabilirsiniz.

1990’lı yıllardan sonra hayatımıza giren kurye sektörü her geçen gün önemini artırarak hizmet alanında yer işgal etmektedir. Özellikle son dönemde covid-19 pandemisi ile mücadele ettiğimiz bu günlerde kurye hizmetlerinin önemi bir kat daha artmıştır. Firmamız sürecin hassasiyetinin bilincinde olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Firma Bünyesinde Verilen Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız, müşteri odaklı hizmet politikasının gereği olarak ihtiyaçların karşılanmasına yönelik faaliyet yürütür. En iyi fiyat garantisi ile faaliyetlerimizi yürüttüğümüz sektörde müşterilerimize aşağıdaki kurye hizmetlerini sunuyoruz.

 • 7/24 talep edeceğiniz kurye desteği

 • Motorlu kurye hizmeti

 • Arabalı kurye hizmeti

 • Express Kurye hizmeti

 • VIP kurye hizmeti

 • Uçak kurye hizmeti

 • Toplu dağıtım hizmeti

 • Kurye kiralama hizmeti

Müşteri temsilcimizle irtibata geçerek kurye talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizi iletmenizi müteakip adresinize en yakın bölgede bulunan kurye personeli adresinize gönderilir. Teslimat için ihtiyaç duyduğunuz zaman aralığına göre gönderilerin teslimat süresi değişir. Bu kapsamda gönderilerin teslim süresi aşağıdaki gibidir.

 • Normal kurye gönderimlerinin teslim süresi ortalama 120-180 dakika arasındadır.

 • Express Kurye gönderilerinin ortalama teslim süresi 60-120 dakika arasındadır.

 • VIP kurye gönderilerinin ortalama teslim süresi için 30-60 dakika arasında bir zaman belirlenmiştir.

Motorlu Kurye Nedir?

Motorlu kurye hizmetleri ile gönderileriniz motorlu araçlar vasıtasıyla alıcılara ulaştırılır. Kurye denildiğinde aklımıza genellikle motosiklet kullanan personel gelir. Dışarıda kısa bir yürüyüş yaptığınız zamanlarda dahi çevrenizde birkaç tane motosikletli kurye personeli görebilirsiniz. Özellikle trafiğin yoğun olduğu İstanbul gibi şehirlerde motosiklet gibi pratik ve hızlı vasıtaların kullanılması kurye hizmetlerinde önem arz etmektedir. Bu kapsamda motosikletli kuryelerden istifade ederek aşağıdaki avantajlar elde edilebilir.

 1. Motosiklet, trafiğin yoğun olduğu alanlarda son derece hızlı ve güvenli şekilde ilerleyebilir.

 2. Kaza, bela gibi olumsuzlukların olmadığı durumlarda gönderileriniz mutlaka ortalama teslimat süresinde alıcıya teslim edilir.

 3. Motosikletin yakıt maliyeti çok düşük olduğu için kurye giderleri mümkün olduğu kadar düşük tutulur.

Arabalı Kuryeler Hangi Durumlarda Tercih Edilmelidir?

Firmamız bünyesinde yapılan hizmetlerde kullanılan araç filosunda arabalı kuryeler de vardır. Söz konusu kurye vasıtaları sayesinde gönderileriniz her durumda alıcıya güvenli şekilde ulaştırılabilir. Aşağıdaki durumlarda arabalı kuryelerin tercih edilmesi gerekir.

 • Yağışlı havalarda gönderilerin motosiklet aracılığı ile taşınması risklidir. Çünkü motosikletin kayma ihtimali arabaya nazaran çok daha yüksektir.

 • Kurye hizmetlerinde en öncelikli amaç, gönderinin güvenli şekilde alıcıya ulaştırılmasıdır. Bu nedenle kimi durumlarda arabalı kurye kullanımı bir ihtiyaç halini alır.

 • Gönderinin hacmi ve ağırlığı motosiklet ile taşınmasına engel olur. Bu gibi durumlarda arabalı kurye ile gönderinin nakliyesi şarttır.

Express Kurye Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Kurye ile gönderim yapmanın barındırdığı birçok avantaj vardır. Kurye hizmetleri genellikle kargo hizmetleri ile karıştırılır. Bu kapsamda motorlu kurye hizmetinden istifade ederek aşağıdaki avantajları sağlayabilirsiniz.

 • Kurye ile gönderiler kısa sürede yerine ulaştırılır. Kurye kullanmakta en öncelikli avantaj zamandan tasarruf sağlamaktır. Bu kapsamda hem şehir içi hem de şehirlerarası gönderiler kısa sürede alıcı adresine ulaştırılır.

 • Normal kurye, Express Kurye, VIP kurye ve gece kurye hizmetlerinden günün her saatinde istifade edebilirsiniz. Kargo firmalarında böyle bir avantaj söz konusu değildir. Teslimatın yapılması birkaç günlük zaman dilimi gerektirir.

 • Acil durumlarda, gecenin geç saatinde kurye ihtiyacınız hâsıl olabilir. Bu tür taleplerinizde kurye personelimizi bir telefon uzağınızda hissedebilirsiniz.

 • Firmamız bünyesinde alacağınız tüm kurye hizmetlerini cazip fiyat avantajı ile alabilirsiniz.

 • Gönderinizin niteliği ve hava durumuna göre gerekli uygun araç planlaması yapılabilir.

 • Firmamız bünyesinde çalışan tüm kurye personeli mesleğinde başarılı, insan ilişkileri güçlü kişilerdir.

Express Kurye Bünyesinde Şehir Dışı Kurye Hizmeti De Var Mıdır?

Firmamız bünyesinde şehir içi teslimatlar yapılabildiği gibi şehirlerarası teslimat da yapılmaktadır. Her iki teslimat şeklinde de öncelikli prensibimiz gönderilerin güvenli şekilde nakliyesinin sağlanmasıdır. Bu kapsamda hâlihazırda hizmet verdiğimiz şehirlerarası kurye hizmetleri aşağıdaki illere yapılmaktadır.

 1. İstanbul Bursa arası kurye

 2. İstanbul Tekirdağ arası kurye

 3. Çorlu kurye

 4. İzmit kurye

 5. Yalova kurye

Gece Kurye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Bireysel ve kurumsal gönderiler için gece şartlarında kurye desteğine ihtiyaç duyulabilir. Firmamız 7/24 hizmet politikası gereği günün her saatinde ihtiyaç duyulan kurye desteğini müşterilerine sağlamaktadır. Hem gece şartlarında faaliyet gösteren firmalar, hem de bir kısım acil durumlardan kaynaklı, müşterilerimiz bu hizmetten yararlanmayı tercih ederler.

Gece şartlarında da normal, VIP ve ekpress kurye hizmeti mevcuttur. Müşterilerimiz ortalama teslimat sürelerini göz önünde bulundurarak istedikleri kurye hizmetini firmamızdan talep edebilirler. Teslimatların gece saatlerinde de gündüz saatlerinde olduğu gibi güvenli şekilde alıcıya teslim edilecektir.

Kurye Kiralama Hizmeti Nedir?

Firmamız bünyesinde kurye kiralama hizmeti de verilmektedir. Kurye kiralama hizmeti işletmelerin tercih ettiği bir faaliyet alanıdır. Bu kapsamda işletmeler birçok avantaja da sahip olmuş olurlar.

 • Kurye personelinin işletmeler için maliyeti yüksektir. Personelin sigortası, maaşı, güvenliği, araç ve teçhizatı derken işletme büyük bir yükün altına girmiş olur. Kurye kiralama hizmeti ile bu maliyetlerin tamamı firmamız tarafından karşılanır.

 • Kurye kiralama hizmeti ile kurye maliyetlerini düşürmüş olursunuz.

 • Söz konusu hizmet sayesinde tüm kurye personeliniz eğitimli, insan ilişkileri güçlü kişilerden kurulmuş olur.

 • Milenyum kurye sayesinde istediğiniz sayıda kurye personeli temin edebiliriz.

 • Kurye kiralama hizmetinde şehir içi kurye gereksinimlerinde yararlanabileceğiniz gibi şehirlerarası gönderiler için de yararlanabilirsiniz.

Kurye hizmetinden yararlanmak için işletmeniz ile firmamız arasında ayrıntılı bir sözleşme hazırlanır. Kurye personelinin özlük işlemleri ve diğer şahsi işlemleri ile ilgili tüm sorumluluk firmamıza aittir. Varılacak anlaşma sonunda düşük maliyetle kurye temin etmiş olursunuz. Tüm kurye kiralama ihtiyaçlarınız için web sitemizdeki irtibat numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uçak Kurye Hizmeti Nedir?

Firmamızdan normal kurye, VIP kurye ve ekspress kurye hizmetleri alabileceğiniz gibi uçak kurye hizmeti de alabilirsiniz.

Milenyum kurye bünyesinde müşterilere sunulan en özel hizmetlerden biri uçak kurye hizmetidir. Son dönemde trafik ve nüfus kalabalığının artması neticesinde bir yerden bir yere gönderi nakliyesi çok fazla vakit alabilir. Bu nedenle gönderilerin kısa sürede gönderilmesini sağlayacak sistemlere ihtiyaç duyulur. Trafik ve diğer nedenlerden kaynaklı teslimat süresinin kısa tutulması için uçak kurye hizmetinden de istifade edilir.

Uçakla havaalanına ulaşan gönderiler firmamız tarafından aldırılarak adreslere dağıtımı yapılır. Bu hizmette de gönderilerin moto kurye ile gönderiminin sağlanması mümkün değilse arabalı kuryelerden istifade edilir.

Firmamızdan her türlü kurye talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz her türlü ayrıntıyı size anlatarak gerekli kurye yönlendirmesini yapacaktır. Güvenli ve kaliteli hizmet için sizi Milenyum kuryeye bekliyoruz.

Milenyum Kurye Bir Egenur Kurye Kuruluşudur.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim