Eyüp Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Eyüp Kurye Hizmetleri

Eyüp Kurye hizmetleri, siz müşterilerimizin alıcılara göndermiş olduğu paketlerin hasar almadan istenilen yere gönderilmesi için firmamız tarafından gönderilen kuryelerden biridir. Firmamızın önceliği gönderilen paketlerin dikkatli ve güvenli bir şekilde taşınması, paketlere zarar gelmemesi ve paketlerin zamanında taşınmasıdır. Siz müşterilerimizin alıcılara göndermiş olduğu paketler için firmamızda çeşitli gönderme yolları bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz paketleri istediği yer ve kişiye istediği şekilde gönderebilmektedir. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin alıcılara göndermiş olduğunuz paketleri güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılara ulaştırmak olduğundan siz değerli müşterilerimizin seçecek olduğu kargonun sizin için en uygunu olması hem sizin hem de göndermiş olduğunuz paketi alacak olan kişi için rahatlık sağlamaktadır.

Milenyum Kurye Seçenekleri

Eyüp KuryeEyüp Kurye Seçenekleri, firmamızın müşterilerimizi memnun etmek ve içinizi rahat tutmak yani firmamızın güvenilir olduğunu göstermek için kullandığımız seçeneklerdendir. Paketlerinizi isteğinize göre daha hızlı ya da daha uygun fiyata gönderebilirsiniz. Eğer alıcıya göndermeniz gereken bir paketinizi hızlı bir şekilde alıcınıza göndermek istiyorsanız bunun için firmamızda bulunan express kuryeyi ya da belirli bir gün ve belirli bir saatte alıcıya göndermek istediğiniz bir paketi güvenli bir şekilde alıcınıza ulaştırmak için de firmamızda bulunan kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İşte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için firmamızın sahip olduğu kurye seçenekleri:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Arabalı kurye
  • Vip kurye
  • Uçak kurye
  • Toplu dağıtma
  • Gece kurye

Motorlu Kurye Fiyatları

Firmamızın sahip olduğu bu seçenekler sayesinde alıcılara gönderdiğiniz paketi daha uygun bir şekilde gönderebilirsiniz. Kuryemizin önceliği siz değerli müşterilerimizi memnun etmek olduğundan gönderdiğiniz paketin güvenli bir şekilde alıcıya ulaşacağından emin olabilirsiniz. Eyüp kurye fiyatları, siz müşterilerimizin alıcıya göndereceği paketin ağırlığına, boyutuna, gideceği saate ve paketin gönderileme hızına göre değişmektedir. Siz değerli müşterilerimizin kurye talep etmek istemesi ya da firmamız hakkında bilgi edinmek istemesi durumunda firmamızın sahip olduğu web sayfasından iletişim bilgilerimize rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN : 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim