Esenyurt Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye hizmetleri firmamız tarafından seçilmiş olan güvenli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde istediğiniz hizmet kalitesine ulaşmış bulunmaktadır ve aynı zamanda kendini hız kesmeden geliştirmektedir. Kurye hizmeti kısıtlı zamanlarınızda sizler için hızlı bir şekilde istediğiniz adrese doğru teslim yapmaktır. Firmamız sizlerin paketlerine fazlaca önem verdiğinden güvenli bir teslimat süreci oluşmaktadır. Aynı zamanda çeşitli kurye seçenekleri ile sizlerin bütçesini ve sizlerin istediği durumlardaki paketlerinizi de unutmamıştır. Firmamızın temel önceliği müşteri memnuniyeti olduğumuzdan kaynaklı sizlerin paketlerinizin güvenli bir şekilde hasarsız teslimi için güvenilir bir kurye hizmeti sunmuş ve sunmaya da son hızla devam etmektedir. Peki Esenyurt Kurye fiyatları nelerdir? Esenyurt kurye hizmetleri nelerdir? Buna benzer merak ettiğiniz soruların ve daha fazlasının cevaplarını bulmak için okumaya devam edin.

Milenyum Kurye Hizmetleri

Esenyurt KuryeFirmamız sizler için en güvenli hizmeti sunmak için profesyonel ve deneyimli ekip çalışanları ile çalışmaktadır. Bu şekilde kuryeleriniz istediğiniz hızda, istediğiniz adrese ve istediğiniz kurye seçenekleri ile hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kurye seçenekleri sizlerin kendi bütçenize ve kendi isteğinize bağlı olarak seçebileceğiniz olacaklardır. Firmamız sizler için her bütçeye uygun çeşitli kurye seçenekleri hazırlamıştır. Bu kurye seçenekleri şunlardır; normal kurye, express kurye, uçak kargo, vip kurye, arabalı kurye, toplu dağıtım ve gece kuryesi olmak üzere çeşitli seçeneklerden oluşmaktadır. Kurye hizmetinden yararlanırken paketin zarar görmeden alıcıya ulaşması hem firmanın hem de müşterilerimizin istedikleri en temel özelliklerden biridir. Bundan dolayı firmamızın en temel önceliği müşteri memnuniyeti üzerinedir. Firmamız sizlerin yararlanması için gerekli tüm seçenekleri göz önünde bulundurarak sizlere çeşitli seçenekler sunmuştur. Sizlerin bütçelerini düşünerek uygun fiyatlı birden fazla seçenek sunmuştur.

Motorlu Kurye Fiyatları

Kurye fiyatlarında paket büyüklüğü, paket ağırlığı, götürülecek adres gibi birçok önemli husus etkili rol oynamaktadır. Bundan dolayı net bur rakam söylemek mümkün değildir. Ayrıca kurye seçeneklerimiz de fiyatları etkilemektedir. Sizler uygun fiyatlı istediğiniz bütçeye uygun bir kurye tercih etmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim hattımızdan bizlerle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim