Sarıyer Kurye

Gönderilerinize Önem veriyoruz...

Sarıyer Kurye

Sarıyer kurye, firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden biri olarak bilinmektedir. Sarıyer kurye taleplerinin karşılanması konusunda kesintisiz olarak gece – gündüz hizmet veren firmamız, sağlamış olduğu tüm bu hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca paketlerin güvenli bir şekilde teslim edilmesi konusunda da hassasiyetle çalışmalar yürüten firmamız Milenyum Kurye, hem kısa sürede sorunsuz bir teslimat hem de uygun koşullarda profesyonel bir kurye hizmeti sağlayabilmektedir. Sarıyer İstanbul’un yoğun nüfusa sahip olan ilçelerinden biri olarak bilinmektedir. Dolayısıyla ilçede yaşayan, çalışan ya da bulunan pek çok insan kurye hizmetlerine ihtiyaç duyabilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet veren firmamız, sunmuş olduğu pek çok farklı kurye seçenekleri ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmekte ve her müşterisinin ihtiyacı doğrultusunda hizmet götürebilmektedir. Üstelik Sarıyer acil kurye ihtiyaçlarına da kısa sürede yanıt verebilmektedir.

Milenyum Motorlu Kurye Seçenekleri

Sarıyer KuryeSarıyer kurye seçenekleri firmamızın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu farklı hizmetlerdir. Sarıyer’de bazı müşterilerimiz paketinin 1 saat içerisinde adresine teslim edilmesini isterken, bazı müşterilerimiz ise farklı ilçelerdeki adreslere sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini isteyebilmektedir. Dolayısıyla bu gibi durumlarda firmamız bünyesinde tercih edilebilecek pek çok farklı kurye seçenekleri bulunurken, bu seçenekler ise şunlardır:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Arabalı kurye
  • VIP kurye
  • Uçaklı kargo
  • Toplu dağıtım
  • Gece kurye

Milenyum Kurye olarak firmamız tarafından sunulan tüm bu alternatifler arasında ihtiyacınıza en uygun kurye seçeneğini tercih edebilir, aldığınız hizmetten memnuniyet duyabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan her bir hizmetin temeli müşteri memnuniyetine ve dolayısıyla yeni müşteriler edinimine dayanmaktadır. Firmamız hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm gerekli bilgilere kurumsal web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Firmamız sunmuş olduğu tüm bu hizmetlerinde ayrıca müşterilerinin emanetlerinin adreslerine herhangi bir problemle karşılaşmadan ulaştırılmasına da hassasiyetle yaklaşmaktadır. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına atılan her bir adımda, hızlı teslimat ve kurye güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 471 66 77 – 0212 471 66 77 – 0532 057 36 11 – 0544 473 66 77

NOT: Milenyum Kurye Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Phone icon
+90532 057 36 11
Milenyum Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim